Individualios pamokos

Kuo ypatingos individualios pamokos?

Šiais laikais bet kokią programą – manikiūrą, modeliavimą, dailę, galima praeiti grupėse arba individualiai.

Vienok, kaip rodo daugiametė praktika, individualios pamokos kur kas efektyvesnės, nei grupinės.

Orientuoti išskirtinai į vieno mokinio poreikius, tokie kursai tinka visiems, kas nemėgsta didesnių ir triukšmingų kompanijų, mėgsta dirbti vienas ir nori greitai ir efektyviai gauti naujų žinių.

Individualių pamokų privalumai labai akivaizdūs:

 • pirmiausia, meistras dirbs tik su Jumis vienu, todėl yra galimybė per trumpą laiką pasiekti norimą rezultatą
 • antra, individuali pamoka orientuota tik į Jūsų asmeninę patirtį, įgūdžius ir poreikius, todėl programa bus labai lengvai koreguojama, keičiama, pritaikoma, paprastinama arba atvirkčiai pasunkinama. Šis lankstumas leis išspręsti konkrečiai Jums praktikoje kylančias darbines problemas.
 • dirbdamas su Jumis vienu, dėstytojas prisitaikys prie Jūsų asmeninio  informacijos įsisavinimo tempo ir kiekio.
 • gausite atsakymus į visus klausimus – nėra atsakymo „tai kito kurso tema“
 • gausite 100% dėstytojo dėmesio
 • gausite pilną savo darbinės praktikos analizę – kodėl nepavyksta išgauti rezultato? kas trukdo? kur dingsta brangios sekundės? kodėl viskas užtrunka ilgai? ar teisingai suprantu medžiagas ir instrumentus? ir  dar daug tokių klausimų ras atsakymus ir suteiks jums pasitikėjimo.
 • gause naujų idėjų, žinių ir naujos patirties!!!

Kodėl individualių pamokų nerekomenduoju pradinukams?

Norint iš „nuliuko“ padaryti „meistriuką“ neužtenka to, kad dėstytojas atiduotų mokiniui informaciją. Būtina suformuoti ĮGŪDĮ. O įgūdis nesuformuojamas per 1 dieną – tam reikia PRAKTIKOS.

Todėl pradinukui  iškyla net keletas problemų:

 • Didelė kaina. Pavyzdžiui, jei Bazinis manikiūro kursas trunka 5 dienas, tai nesvarbu ar jūs mokysitės grupėje ar vienas, tam pačiam informacijos kiekiui paimti ir tam pačiam praktiniam įgūdžiui suformuoti reiks tiek pat laiko – 5 dienų. NEĮMANOMA kokybiškai apdoroti 5 dienų informacijos per 1, 2 ar 3 dienas.
 • Klausimų neturėjimas. Jūs neturite praktikos – vadinasi neturite ir klausimų, problemų, jūs kol kas „sausai“ imate informaciją ir kai kažkas jums nepavyko, dėstytojas aiškina, kur klaida, kodėl įvyko, kaip taisyti ir kas bus, jei nepataisysime – paskutinioji dalis jums iškrenta iš atminties, nes Jūs dar NESUSIDŪRĖTE su tokia situacija. Ši informacija Jums dar sausa ir nieko nereiškia. Todėl individuali pamoka netenka prasmės.
 • Mažas situacijų kiekis. Pradėdami savo pirmus žingsnelius grupėje, Jūs turite galimybę išanalizuoti ir „gyvai“ pamatyti daugiau skirtingų darbinių situacijų. Dirbdama viena, per dieną turėsite 1 modelį – vadinasi viena nagų forma, vienas odelių tipas, viena manikiūro rūšis, vienoks naudojamų įrankių komplektas ir t.t. Kai dirbate grupėje – salėje net 3-4 modeliai. Visi jie turi skirtingas situacijas. Visi išanalizuojami, aptariami bendrai visai grupei, tad jūs matote iš karto daug daugiau variantų
 • Klaidų skaičius.Grupėje galite mokytis ne tik iš savo, bet ir iš kitų mokinių klaidų. Visi mes labai skirtingi, tad, natūralu, kad ir kiekvienas mokinys daro  skirtingas klaidas – vieni „perdildžiuoja“ kiti atvirkščiai ir t.t. Analizuodami, kiekvieną klaidą taip pat aptariame  su visa grupe. Vadinasi, vėl plečiate savo situacijų sprendimo spektrą
 • Kolegų ratas. Baigę grupinį kursą, Jūs jau turite keletą kolegių su kuriomis galite bendrauti, keistis informacija ir po kursų. Labai dažnai merginos taip susidraugauja, kad metų metais matau jas kartu dirbant, kartu mokantis ir net kartu leidžiant laisvalaikį!
 • Todėl nebijokite grupės! Mūsų studijoje grupės nėra didelės. Piklausomai nuo programos tai dažniausia tai 3-6 žmonės. Dėstytojai- aukščiausio lygio profesionalai. Programos pradinukams sudarytos pagal specialias pedagogines mokymo metodikas, kad būtų paprastos ir suprantamos. Net ir besilaikydami programos, stengiamės kiekvienam mokiniui suteikti daug asmeninio dėmesio, asmeninio informacijos pateikimo.

Kaip užsisakyti individualias pamokas?

 • Kreipkitės į mus fb paskyroje Egidijos nagų studijoje. Pirmiausia suderiname su Jumis programos turinį ir dienų skaičių. Tam gali prireikti net keleto pokalbių, kad paruošti maksimaliai Jums naudingą metodiką. Greičiausia prašysime Jūsų keletos Jūsų darbų nuotraukų, tad jei yra galimybė pasiruoškite tam iš anksto – nufotografuokite aiškiai ir tiksliai tas bėdas, kurias norite išspręsti. Naudokitės klientėmis šitam namų darbui atlikti. Darykite ne dekoratyvinę visos rankos nuotrauką, o fotografuokite konkrečią problemą iš arti.

Kada galėsiu gauti  individualios pamokos datą?

 • Antru žingsniu suderiname datą. Mūsų studijos užimtumas labai didelis. Grafikai sudarinėjami pusmečiui į priekį, o kartais ir toliau. Todėl tarpukų individualioms pamokoms turime mažai. Vargu, ar pavyks surasti sprendimą, jei  Jūs kreipsitė prieš savaitę iki norimos datos. Todėl planuokite registraciją  ne mažiau, kaip prieš 2 mėnesius iki Jums tinkamos datos.

Kaip vyks individualių pamokų apmokėjimas?

 • Priimdami Jus individualiai pamokai, atsisakome grupinio kurso ir skiriame dėmesį tik Jums. Todėl Jūsų apsisprendimas imti individualias pamokas turi būti tvirtas ir nekintamas. Programos  ir dienų skaičiaus suderinimo metu, bus suderinta ir galutinė pamokų kaina.
 • Registracijai patvirtinti prašysime 50% avanso nuo sutartos sumos:
  Išankstinio apmokėjimo sąlygos:
  1. Išankstinis apmokėjimas pilnai grąžinamas tuo atveju, kai kursas neįvyksta dėl organizatorių kaltės.
  2. Išankstinis apmokėjimas negrąžinamas ir neperkeliamas į kitos datos kursą, jeigu Jūs pranešėte arba nepranešėte apie savo nedalyvavimą.
 • Galutinis atsiskaitymas vyks pirmojo susitikimo metu studijoje grynais. Nebent su Jumis asmeniškai sutarsime kitą atsiskaitymo būdą.

Ką reikės turėti individualių pamokų metu?

 • kursų metu suteikiame visas priemones ir medžiagas, išskyrus asmeninio naudojimo įrankius – manikiūro žirklutes, žnyplutes, frezos antgalius. Jei šių įrankių neturėsite yra galimybė įsigyti studijoje.
 • turėsite atsivesti modelį, pagal savo numatytos programos poreikius. Pavyzdžiui, jei norite patobulinti korekciją su arkos pakėlimu, reikės atitinkamo modelio – su nuaugusiais žemyn priaugintais nagais. Jei norėsite išmokti susidoroti su labai didelių arba drėgnų odelių manikiūru, reiks atitinkamo modelio.
 • jei turėsite prijuostę – apsaugosite savo rūbus nuo dulkių ar netyčinio ištepimo.
 • dar labai prašome dalyvių turėti šypseną, gerą nuotaiką ir pozityvų nusiteikimą! 🙂

Kada neverta imti individualių pamokų?

Individuali programa – tai ne tik „šiaip seminaras“ – o asmeninis praktinis užsiėmimas, kuris apima ir betarpišką bendravimą su Jumis, keitimąsi patirtimi, bendras diskusijas ir sprendimų priėmimą, Jūsų įgūdžių koregavimą ir naujų idėjų paiešką.
Tačiau joks teigiamas rezultatas neįvyks, jeigu:
*Jūs nepasiruošęs stropiai ir kantriai dirbti kurso metu
*galvojate, kad įgūdį galima nupirkti už pinigus, be pastangų – dėstytojas nėra burtininkas 🙂 , jis darboholikas 🙂 .
*neturite konkretaus tikslo
*nesiejate savo ateities su šia profesija
*esate įsitikinęs, kad individuali pamoka – tai labai brangu, arba bandote investuoti paskutinius savo pinigus.
*Jūsų asmeninės ambicijos ir kaprizai yra aukščiau, nei tikslas, kurį norite pasiekti.

Mūsų studija niekada nedirbo dėl pinigų. Todėl individualioms pamokoms priimame tik tuos studentus, kurie pasiryžę stropiai dirbti, įsisavinti naujas technikas ir įdėti visas pastangas naujo  ir kokybiško rezultato pasiekimui.

Individuali pamoka – tai BENDRAS mokytojo ir mokinio KELIAS.Todėl mes suinteresuoti žinias atiduoti bendrą su mumis tikslą turintiems žmonėms. Ir pasiliekame teisę atsakyti kursą, jei pajausime, kad mokinys nededa pastangų, nebendradarbiauja ar savo kaprizais žlugdo mokytojo – mokinio tarpusavio ryšį. Tokiu atveju, avansas grąžinamas pilnai.

Baigusiems mokymus suteikiamas sertifikatas anglų kalba, pažymintis sėkmingą kursų baigimą.

 

Vienos individualios pamokos kaina 300 Eur

Kursą veda Egidija Kilienė

Smulkesnė informacija ir registracija:
 8 674 66096

Fb Egidijos nagų studija